Margo Look

Monika Łupieniak - Margo Look

Monika Łupieniak

Specjalistka w zakresie kreowania wizerunku, wizażystka, pedagog, trener umiejętności psychospołecznych, zawodowych i osobistych oraz doradca personalny.

Prowadząc własną firmę Margo Look, zajmującą się szeroko pojętym wizerunkiem i szkoleniami, spełniam swoje marzenie.

Posiadam duże doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi w zakresie kreowania wizerunku, lekcji makijażu, metamorfoz, szkoleń oraz sesji zdjęciowych. Współpracuję z agencjami fotograficznymi, reklamowymi i modelingowymi przy tworzeniu sesji zdjęciowych, eventów oraz pokazów mody.

Pasjonuje mnie zmiana ludzkiego zachowania i postrzegania samego siebie, poprzez zmianę wyglądu zewnętrznego. Uwielbiam za pomocą makijażu i stylizacji wydobywać atrakcyjność każdej osoby bez względu na wiek. Praca z ludźmi daje mi satysfakcję i motywację do działania oraz doskonalenia się w tym co robię.

Doświadczenie

W mojej pracy pomaga mi pedagogiczne wykształcenie, które zdobyłam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego na kierunku Doradztwo Personalne oraz wykształcenie podyplomowe zdobyte podczas nauki w Wyższej Szkole Gospodarki na kierunku Akademia Trenerów. Ukończyłam również Miedzynarodową Akademię Estetyki Laurel w Warszawie oraz Policealną Szkołę Zawodową w Bydgoszczy zdobywając tytuł wizażystki i stylistki. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu makijażu, stylizacji oraz metamorfoz.

Prywatnie największą przyjemność sprawia mi tworzenie od podstaw i realizacja projektów sesji zdjęciowych oraz niepowtarzalnych makijaży. Margo Look świadczy usługi przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na obszarze takich miast jak m.in. : Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Inowrocław, Nakło nad Notecią , Żnin, Koronowo, Janikowo, Mrocza, Barcin, Dobrcz, Szubin, Brzoza, Łabiszyn, Chełmno oraz miast okolicznych. Teren działań stanowi, również cała Polska.

© Margo Look 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Branding & Webdesign: Inspect