Zmiana wizerunku

Zmiana wizerunku - Margo Look

Profesjonalne metamorfozy

Wizerunek jest obrazem Twojej osoby, wyobrażeniem o Tobie, które powstaje w głowach odbiorców po odebraniu sygnałów jakie wysyłasz. Kreowanie wizerunku polega na tym, aby obraz jaki budują sobie o nas inni był spójny z tym co my sami chcemy przekazać. Duży wpływ na ocenę naszej osoby ma wizerunek zewnętrzny, czyli Twój wygląd, postawa, zachowanie.

Podczas pierwszego kontaktu mniej liczy się to co powiemy, a bardziej to w jaki sposób to zrobimy i jak wyglądamy. W ciągu pierwszych kilku sekund następuje tzw. efekt pierwszego wrażenia, podczas którego druga osoba podświadomie ocenia, czy Ci zaufać i nastawić się pozytywnie do tego co chcesz dalej powiedzieć. Na to jak będzie odbierać Cię otoczenie masz wpływ w postaci kreowania własnego wizerunku.

Za pomocą odpowiedniego makijażu, stroju, gestów i postawy możesz uzyskać pożądany efekt. Ważne jest natomiast, aby posiadać własną wizję i wiedzieć jak chce się być odbieranym. Twój wizerunek musi być spójny z Twoją osobowością, charakterem stylem życia i upodobaniami.

Dbamy o każdy szczegół

Z Margo Look współpracuje zespół specjalistów, w którego skład wchodzi: makijażystka, stylistka, stylista fryzur, fotograf, trener kompetencji psychospołecznych i psycholog.

Dzięki szerokiemu gronu współpracowników, masz pewność, że świadczone przez Margo Look usługi są kompleksowe i dopracowane w każdym detalu.

Pokażemy Ci jak:

  • wykreować nowy i atrakcyjny wizerunek
  • poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wykonywania makijażu
  • podkreślić urodę za pomocą idealnie dobranego makijażu
  • dopasować strój do sylwetki i miejsca pracy
  • stosować w praktyce zasady autoprezentacji
  • zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową
  • zmienić coś w swoim życiu i odnaleźć siebie
  • podkreślić swoją osobowość

Co oferujemy?

Makijaż - Margo Look

Makijaż

Profesjonalny makijaż sprawi, że będziesz wyglądać pięknie i poczujesz się wyjątkowa. Oferujemy makijaż ślubny, wieczorowy, sylwestrowy, fotograficzny, makijaż fashion / biżuteryjny, makijaż dzienny.
Zobacz więcej
Indywidualna nauka makijażu - Margo Look

Indywidualna nauka makijażu

Całkowita zmiana wizerunku - pokaż nową siebie z najlepszej strony. Oferta obejmuje zakupy ze stylistką, który pomoże w określeniu typu sylwetki oraz doborze rzeczy, które pasują do Twojego charakteru, stylu życia i predyspozycji fizycznych.
Zobacz więcej
Komputerowy dobór makijażu - Margo Look

Komputerowy dobór makijażu

Komputerowy dobór makijażu to usługa, która polega na określeniu proporcji Twojej twarzy i dobraniu najlepszych technik do korekcji niedoskonałości i podkreślenia Twoich atutów.
Zobacz więcej
Metamorfozy - Margo Look

Metamorfozy

Metamorfoza to przemiana, na którą Ty sama musisz być gotowa i otwarta. Rozpoczyna się ona od rozmowy, podczas której dowiadujemy się co czujesz, czego się boisz i jak postrzegasz siebie na chwilę obecną, a jak chciałabyś się czuć po przemianie.
Zobacz więcej
Sesje zdjęciowe - Margo Look

Sesje zdjęciowe

Margo Look oferuje sesje zdjęciowe: Sesja zdjęciowa portretowa, Sesja zdjęciowa ciążowa/brzuszkowa, Sesja zdjęciowa rodzinna, Sesja zdjęciowa dla nastolatek, Sesja zdjęciowa urodzinowa/ wieczory panieńskie/ rocznice, Sesja zdjęciowa narzeczeńska/ ślubna, Sesja zdjęciowa wizerunkowa dla firm i osób prywatnych.
Zobacz więcej
Mobilne studio makijażu - Margo Look

Mobilne studio makijażu

Mobilne studio makijażowo-szkoleniowe przystosowane jest do prowadzenia szkoleń , warsztatów, pokazów i sesji zdjęciowych w dowolnym miejscu i czasie - w Twoim domu, firmie, klubie, studiu, sklepie, salonie - wszędzie.
Zobacz więcej

© Margo Look 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Branding & Webdesign: Inspect